book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Hotel Gardenia zlokalizowany jest w w Passo Tonale, około 200 m od wyciągów. Bezpłatny skibus

Wszystkie pokoje dysponują centralnym ogrzewaniem i łazienką. Balkon należy do standardowego wyposażenia większości pokoi. Spokojny sen zapewni Państwu łóżko podwójne. W pokoju znajduje się sejf. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są internet, telefon, telewizor i Wi-Fi. Łazienki dysponują prysznicem i wanną. W łazience goście znajdą suszarkę do włosów. Obiekt oferuje pokoje rodzinne i pokoje dla niepalących.

Hotel zbudowany został w roku 1987. Obiekt oferuje 55 pokoi. Do dyspozycji gości jest lobby oraz recepcja. Na większość pięter można dostać się za pomocą windy. Dopełnieniem komfortowego pobytu jest możliwość skorzystania z przechowalni bagażu i sejfu. Wi-Fi umożliwia dostęp do internetu również w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, jadalnia, sala śniadaniowa i bar. W obrębie obiektu znajduje się ogród. Do Państwa dyspozycji jest również sala telewizyjna i pokój zabaw dla dzieci. Auto pozostawić można w garażu (odpłatnie) oraz na parkingu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego.

Do dyspozycji gości:

-przestronna sala dzienna,
-sala TV,
-sala zabaw,
-winda,
– garaż prywatny,
– niestrzeżony parking,
– muzyka w Taverna Pub,
– basen
– centrum odnowy biologicznej: sauna,
– łaźnia turecka, prysznic witalizujący, hydromasaż,
– odpłatnie: solarium, masaże.


Nasza opinia:

  • bezpośrednio przy obiekcie teren narciarski,
  • dogodne warunki narciarskie dla każdego poziomu zaawansowania,
  • możliwość wieczornej rozrywki w obiekcie oraz w dwóch dużych dyskotekach tuż obok,
  • przyjemny relaks w centrum odnowy biologicznej,

Passo Tonale z pobliskim Ponte di Legno tworzy nowoczesną stację narciarską z ponad 70 km tras zjazdowych, z czego połowa posiada możliwość sztucznego dośnieżania, Nartostrady obsługiwane są przez 26 wyciągi najnowszej generacji. Z przełęczy Paradiso, dokąd dociera, startująca z Tonale, kolejka linowa, czeka na amatorów białego szaleństwa długa na 2.500 m nartostrada „Paradiso”, jak również nie mniej urozmaicone trasy na stoku północnym ze szczytu Bleis i przełęczy Contrabbandieri. Natomiast z Ponte di Legno można dostać na nartostrady, które mają początek na szczycie Corno d`Aola.
Tonale jest przykładem typowego ośrodka wysokogórskiego gdzie wprost z hotelu wychodzi sie na stoki narciarskie. Na narciarzy czeka tu ok 30 hoteli i wiele apartamentów wakacyjnych oferujących ponad 3500 miejsc. Trasy narciarskie są dość urozmaicone, ich podstawową zaletą jest szerokość i brak przeszkód. Dodatkową atrakcją jest możliwośc jazdy na lodowcu Presena, z którego do doliny prowadzi odważnie poprowadzona czarna trasa. Stoki w Tonale podzielone są dwie grupy, główna część to wyeksponowane do słońca stoki dla całej rodziny z mnóstwem małych kameralnych schroniska druga to lodowiec do którego prowadzi jedyna w ośrodku kolej kabinowa. Trasy na lodowcu są doskonałe do uprawiania funcarvingu. Jest to idelany ośrodek dla rodzin z dziećmi.Dla początkujących narciarzy polecamy trasy:- Valbiolo, Scoiattolo i VittoriaDla bardziej zaawansowanych:Paradiso, Cady Caroseloo, Petit Pierre, Presena sinistro !!!, Alpino i Contrabbandzieri.Niestety w osrodku nie ma tras oświetlonych.Osrodek należy do systemu skipasów Adamello-Brenta.

W pierwszym dniu szkolenia dzielimy uczestników na grupy zależnie od umiejętności.
Grupy średnio zaawansowane do 8 os.
Szkolenie   5 dni  po 4 godz. dziennie, zazwyczaj jest to 10-12 potem wspólna przerwa na lunch i 13-15.

 

 Koszty wyjazdu:
550 euro/os-osoba dorosła (w pokoju dwuosobowym)

dodatkowo 140 euro/os – dopłata (pokój dwuosobowy wykorzystany dla jednej osoby)

 Cena obejmuje:
– zakwaterowanie 7 nocy ( pok.2-os)
– karnet narciarski (6 dni) Adamello Ski
– wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
– korzystanie z welness centrum,
– korzystanie z basenu
– ubezpieczenie SKI, KL, NNW
– szkolenie narciarskie w grupach – 20 godzin-(5dni/4h)

(nie przewidujemy szkolenia początkujących oraz indywidualnych)


Cena nie obejmuje:
– transportu
– napoi do obiadokolacji

 

Uwagi:

Transport we własnym zakresie. W przypadku zebrania się większej grupy istnieje możliwość organizacji autokaru.