book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Rezydencja położona zaledwie 150 m od wyciągu prowadzącego na karuzelę narciarską Ponte Di Legno PassoTonale-Temu, od centrum dzieli ją kilkuminutowy spacer. Bardzo ładne i przestrzenne apartamenty, komfortowe i wygodne. Na dole w budynku znajduje się apteka i świetnie wyposażony supermarket spożywczy. Również na dole w budynku jest Cetrum Wellness i Restauracja Maso Guera w stylu alpejskim. bardzo wygodne miejsce do mieszkania, wszystko na miejscu. W Residence Club można wybrać również formułę aparthotelu, czyli mieszkanie w apartamencie z wyżywieniem HB, lub tylko ze śniadaniem.

 

Do dyspozycji gości: recepcja, bar z TV SAT, sala gier , ogrzewana narciarnia, WiFi w apartamentach w cenie, nowe Centrum Wellness, Restauracja Maso Guera, i bezpłatny parking.

Centrum Wellness “ Paradiso del Benessere” – centrum zanjduje się na parterze, oddzielne wejście – do przejścia około 20 m – sauna fińska, hydromasaż, łaźnia turecka, prysznice, “ grota” solna, strefa relax, masaże. Centrum Wellness odpłatne na miejscu.

Wyżywienie ( w przypadku zakupu pakietu z wyżywieniem HB)- w Restauracji Maso Guera, która znajduje się na dole w budynku, lokalna bardzo dobra kuchnia, śniadanie bufet słodki i słony,

obiadokolacja wybór z 3 dań pierwszych i 2 dań drugich, bufet sałatkowy, jeden deser. Jedna obiadokolacja w tygodniu z produktami i daniami lokalnymi.

Możliwość wykupienia tylko śniadania w barze w Residence:

Apartament 1-pokojowy Standard/Classic (1-3 osobowy): składa się z salonu z łóżkiem małżeńskim i aneksem kuchennym oraz jednym łóżkiem pojedynczy

Cena dla 2 osób: 1180 euro/apartament


Apartament 2-pokojowy Standard/Classic (2-4 osobowy): składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i salonu z aneksem kuchennym oraz dwoma łóżkami pojedynczymi, z których jedno jest rozkładane, ponadto: łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, w korytarzu znajduje się łóżko piętrowe, balkon ze stołem i krzesłami oraz leżakiem.

Cena dla 2 osób: 1375 euro/apartament


Apartament 3-pokojowy Standard/Classic (4-5-osobowy): składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i salonu z aneksem kuchennym oraz dwoma łóżkami pojedynczymi, z których jedno jest rozkładane, ponadto: łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, w korytarzu znajduje się łóżko piętrowe.

Cena dla 4 osób: 1910 euro/apartament
Cena dla 5 osób: 2225 euro/apartament

Apartament 3-pokojowy comfort (4-5-osobowy): składa się z składa się z jednej sypialni z łóżkiem podwójnym, pokoju z oknami i łóżkiem piętrowym. Pokój dzienny i kuchnia z 1 pojedynczą rozkładaną sofą i 1 rozkładaną sofą. Kuchnia z aneksem kuchennym. Łazienka z prysznicem, podgrzewanymi wieszakami na ręczniki i suszarką do włosów. Balkon.

Cena dla 4 osób: 1960 euro/apartament
Cena dla 5 osób:
2210 euro/apartament


Apartament 3-pokojowy Junior (4-6-osobowy): składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i salonu z aneksem kuchennym oraz dwoma łóżkami pojedynczymi, z których jedno jest rozkładane, ponadto: łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, w korytarzu znajdują się dwa łóżka piętrowe. Ponadto: balkon ze stołem i krzesłami oraz leżakiem.

Cena dla 4 osób: 1980 euro/apartament
Cena dla 5 osób: 2310 euro/apartament

Cena dla 6 osób: 2640 euro/apartament

Apartament 4-pokojowy Deluxe, Delux B (5-6-osobowy):  składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, dwóch pokoi z łóżkami piętrowymi. Ponadto: salon z aneksem kuchennym i dwoma łóżkami pojedynczymi, z których jedno jest rozkładane, Dwie łazienki, balkon ze stołem i krzesłami .

Cena dla 5 osób: 2560 euro/apartament
Cena dla 6 osób:
2910 euro/apartament


 

Do dyspozycji gości:

recepcja, bar z TV SAT, sala gier , ogrzewana narciarnia, WiFi w apartamentach w cenie,  Centrum Wellness, Restauracja Maso Guera,  bezpłatny parking.

Centrum Wellness “ Paradiso del Benessere” – centrum zanjduje się na parterze, oddzielne wejście – do przejścia około 20 m – sauna fińska, hydromasaż, łaźnia turecka, prysznice, “ grota” solna, strefa relax, masaże.

Centrum Wellness odpłatne na miejscu.

Ponte di Legno z pobliskim Passo Tonale tworzy nowoczesną stację narciarską z ponad 70 km tras zjazdowych, z czego połowa posiada możliwość sztucznego dośnieżania, Nartostrady obsługiwane są przez 26 wyciągi najnowszej generacji. Z przełęczy Paradiso, dokąd dociera, startująca z Tonale, kolejka linowa, czeka na amatorów białego szaleństwa długa na 2.500 m nartostrada „Paradiso”, jak również nie mniej urozmaicone trasy na stoku północnym ze szczytu Bleis i przełęczy Contrabbandieri. Natomiast z Ponte di Legno można dostać na nartostrady, które mają początek na szczycie Corno d`Aola.
Tonale jest przykładem typowego ośrodka wysokogórskiego gdzie wprost z hotelu wychodzi sie na stoki narciarskie. Na narciarzy czeka tu ok 30 hoteli i wiele apartamentów wakacyjnych oferujących ponad 3500 miejsc. Trasy narciarskie są dość urozmaicone, ich podstawową zaletą jest szerokość i brak przeszkód. Dodatkową atrakcją jest możliwośc jazdy na lodowcu Presena, z którego do doliny prowadzi odważnie poprowadzona czarna trasa. Stoki w Tonale podzielone są dwie grupy, główna część to wyeksponowane do słońca stoki dla całej rodziny z mnóstwem małych kameralnych schroniska druga to lodowiec do którego prowadzi jedyna w ośrodku kolej kabinowa. Trasy na lodowcu są doskonałe do uprawiania funcarvingu. Jest to idelany ośrodek dla rodzin z dziećmi.Dla początkujących narciarzy polecamy trasy:- Valbiolo, Scoiattolo i VittoriaDla bardziej zaawansowanych:Paradiso, Cady Caroseloo, Petit Pierre, Presena sinistro !!!, Alpino i Contrabbandzieri.Niestety w osrodku nie ma tras oświetlonych.Osrodek należy do systemu skipasów Adamello-Brenta.

W pierwszym dniu szkolenia dzielimy uczestników na grupy zależnie od umiejętności.
Grupy początkujące 4-5 osobowe.
Grupy średnio zaawansowane do 8 os.
Szkolenie  4 godz. dziennie, zazwyczaj jest to 10-12 potem wspólna przerwa na lunch i 13-15.

Podczas szkolenia przewidujemy rejestr fotograficzny oraz video filmowanie.

  • bezpośrednio przy obiekcie teren narciarski,
  • dogodne warunki narciarskie dla każdego poziomu zaawansowania,
  • możliwość wieczornej rozrywki w obiekcie oraz w dwóch dużych dyskotekach tuż obok,
  • przyjemny relaks w centrum odnowy biologicznej,

Transport autokarowy

Uwagi:

Transport we własnym zakresie. W przypadku zebrania się większej grupy istnieje możliwość organizacji autokaru.