book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

O nas

nasza

pasja

Pomysł organizacji wyjazdów i eventów zrodził się ze wspólnej pasji do sportów zimowych. Pragniemy umożliwić innym ludziom, którzy podzielają naszą pasję, aktywny wypoczynek w najatrakcyjniejszych górskich kurortach.

Mamy duże doświadczenie w organizowanych od lat wyjazdach zagranicznych. Odwiedziliśmy wiele miejsc, by móc wybrać najlepsze z nich i zapewnić Wam rozrywkę zarówno na stoku, jak i poza nim. Nasza pasja do sportów zimowych pozwala nam w najlepszy sposób zaspokoić potrzeby i wymagania ludzi pragnących aktywnie spędzić czas. Chcemy, aby piękne i ciekawe miejsca były bardziej dostępne dla wszystkich ludzi podzielających nasza pasję.

Dzięki grupowym wyjazdom na narty i snowboard będziecie mogli razem ze znajomymi zakosztować rozrywki na wysokim poziomie i przeżyć niezapomnianą przygodę swojego życia, a także zawrzeć nowe znajomości z innymi pasjonatami białego szaleństwa i zabawy!

specjaliści

od aktywnie spędzanego czasu

Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych, konferencji oraz spotkań biznesowych. Wolny czas uzupełniamy poprzez teambuildingowe zabawy: (cross górski – GPS , quady, paintball, aqua kanioning, zajęcia na linach i wiele innych).

W okresie Zimy organizujemy wyjazdy narciarskie w Alpy włoskie,
organizujemy kursy kadrowe SITN na instruktorów narciarstwa, kompleksowo organizujemy zawody narciarskie i obozy szkoleniowe dla dzieci . Nie jesteśmy pośrednikiem co wpływa na niższą cenę.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadającą wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do prowadzenia działalności turystycznej. Zapewniamy bezpieczeństwo, gdyż wiemy jak ważne jest ono podczas zagranicznych wyjazdów.

Dysponujemy wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrą instruktorską, która posiada wszystkie niezbędne uprawnienia potrzebne do bezpiecznego i profesjonalnego prowadzenia zajęć.

dalczego klienci

wybierają nas?

co nas wyróżnia?

  • wysoka jakość naszych imprez
  • doświadczenie
  • profesjonalna kadra
  • scenariusze dostosowane do możliwości uczestników
  • indywidualne podejście do każdej imprezy
  • realizacja nietypowych projektów
0
czas podróży
0
zorganizowanych imprez
0
zadowolonych klientów
dołącz

do nas

i bądź na bierząco